IZGLĪTĪBAIZGLĪTĪBA

“CersJurkāns” piedāvā prakses vietas topošajiem tieslietu jomas profesionāļiem – studentiem. Ja vēlies pilnveidot zināšanas un uzkrāt profesionālo pieredzi mūsu komandā, piesakies, aizpildot pieteikuma formu.Kristaps Dortāns

“Zvērinātu advokātu birojs “CersJurkāns” ir mana pirmā prakses vieta, kas nu ir kļuvusi arī par manu darbavietu. Prakses laikā man tika doti ļoti dažādi uzdevumi, no kuriem katrs nākamais bija interesantāks par iepriekšējo. Tas, ka veiktajam darbam bija reāla praktiska nozīme un tā bija daļa no kāda lielāka projekta, sniedza man piederības sajūtu, tādējādi motivējot turpmākajiem uzdevumiem. Esmu pateicīgs, ka man bija iespēja pirmo praktisko pieredzi iegūt profesionālu zvērinātu advokātu un juristu vadībā. Turklāt “CersJurkāns” kolektīvs ir ļoti atsaucīgs. Grūtību gadījumā es zināju, ka vienmēr varu vērsties pēc palīdzības pie kolēģiem, un viņi vienmēr būs gatavi dalīties savā pieredzē, pārdomās un zināšanās.”

Aija Gžibovska

“Man bija iespēja praksē nostiprināt iegūtās zināšanas birojā, kurā valda augsta saskarsmes kultūra, roku rokā strādā profesionālu juristu un advokātu komanda. Mani nozīmīgākie ieguvumi no prakses ir gūtās iemaņas, kas palīdzēs arī manā turpmākajā juridiskajā karjerā, un iedvesma turpināt iesākto. Es iemācījos labāk plānot savu laiku. Prakses laikā man bija iespēja vērot advokāta ikdienu, kas ietvēra gan komunikāciju ar klientiem, lai tiem sniegtu korektu juridisku palīdzību, gan arī klientam neredzamo jurista darba daļu, gatavojot dokumentus. Mans darba prakses vadītājs bija zvērināts advokāts Olavs Cers, kurš sniedza noderīgus padomus, kā arī nodrošināja lielisku darba atmosfēru.”

Emīls Gerkens

“Pirms prakses zvērinātu advokātu birojā “CersJurkāns” man bija grūtības saprast, kā augstskolā mācītais noderēs nākotnē. Vēlējos izprast jurista darba ikdienu un to, kā likt lietā iegūtās zināšanas. Prakses laikā mani kolēģi bija ļoti saprotoši un izpalīdzīgi, un es esmu pateicīgs par iegūto pieredzi. Arī mani uzskati par jurista profesiju mainījās uz pozitīvo pusi, ko uzskatu par otru nozīmīgāko prakses laika ieguvumu.”

    Pievienot CV*:

    Piekrītu manu personas datu apstrādei un glabāšanai: