OLAVS CERS


Partneris/ Zvērināts advokāts

+371 67365865
+371 29 451 462
cers[at]cersjurkans.lv

Olavs Cers ir zvērinātu advokātu biroja “CersJurkāns” partneris, zvērināts advokāts ar plašām zināšanām civiltiesisko un komercstrīdu risināšanā, kā arī maksātnespējas procesos un tiesvedībās. Olavs ar patiesu aizrautību uzņemas katru jaunu lietu. Viņa pieredze, zināšanas, kā arī radošā pieeja ļauj rast un nodrošināt izdevīgāko un vislabāko lietu risinājumu. Olava nemainīga kvalitāte ir spēja ar neatslābstošu aktivitāti un azartu novadīt katru uzņemto lietu līdz rezultātam. Kā pieredzējis advokāts viņš piedāvā plašu juridisko pakalpojumu klāstu, sākot no juridiskām konsultācijām līdz sarežģītu lietu risināšanai. Olavs ir pārliecināts, ka jurisprudencē teju nav bezcerīgu lietu, un jebkurai strīdus situācijai ir iespējams viens vai pat vairāki risinājumi. Turklāt bieži vien lietas gaitu un rezultātu var ietekmēt pavisam sīkas detaļas, kas neuzmanīgam vērotājam var paslīdēt garām nepamanītas. Tieši tāpēc viens no biroja saukļiem ir: “Velns slēpjas detaļās!”

 
  • Pārstāvība tiesvedībā specifiskā būvniecības strīdā (hidrobūves demontāža ostas teritorijā) un citos būvniecības strīdos
  • Valdes locekļu pārstāvība maksātnespējas procesa administratoru un sabiedrības prasībās par zaudējumu piedziņu
  • Publisko tiesību subjektu pārstāvība administratīvos strīdos (publisko tiesību līgumu izpildes pareizība, administratīvo aktu tiesiskums u.c.)
  • Apdrošināto pārstāvība tiesvedībās apdrošināšanas strīdos
  • Publisko tiesību subjektu pārstāvība civiltiesiskos strīdos (nomas līguma izbeigšana publiskam objektam saistībā ar tā rekonstrukciju, nomas maksas piedziņa u.c.)
  • Komersantu pārstāvība civiltiesiskos strīdos par divpusēju līgumu izpildi
  • Mazākuma akcionāru (dalībnieku) pārstāvība tiesvedībās ar sabiedrību un vairākuma akcionāriem (dalībniekiem)
Izglītība: Bakalaura grāds tiesību zinātnēs, Latvijas Universitāte

Svešvalodu zināšanas: krievu, angļu

Dalība profesionālajās organizācijās: Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija Latvijas Zvērinātu advokātu padomes Maksātnespējas tiesību sekcijas vadītājs

Cits: Rīgas Starptautiskā Šķīrējtiesa, šķīrējtiesnesis, Latvijas komercbanku asociācijas šķīrējtiesa, šķīrējtiesnesis